Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kurumumuzda Hükümlü Takımı ile Personeller Arası Voleybol Gösteri Maçı Düzenlendi
  22.02.2024

  Boğazlıyan T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda, voleybol turnuvası düzenlendi. 19 takımın mücadele ettiği yaklaşık 2 ay süren turnuvanın final maçında 1. olan hükümlü takımı ile personellerden oluşan voleybol takımının karşılaştığı gösteri maçı düzenlendi.

  Yapılan gösteri maçına Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih SOYDOĞAN, Cumhuriyet Savcısı Alican KORHAN,  Boğazlıyan T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Abdulkadir ÖZKAN, kurum personeli ile seyirci hükümlü ve tutuklular izledi.

  Oldukça çekişmeli geçen maçta centilmenliğin ön safta yer aldığı final maçında, rakibini 3-1’lik skorla yenen personellerden oluşan takım maçın galibi oldu.

  Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih SOYDOĞAN maçın ardından yaptığı konuşmada; “kurum müdürümüz ile eğitim ve öğretim servisimiz tarafından düzenlenen etkinliklerin devam edeceğini, bizlerin her zaman sizlerin yanınızda olduğunu, spora desteğimizin her zaman devam edeceğini belirtmek isterim. Ayrıca final müsabakasında yer alan takımları da tebrik ederim. Hükümlü ve tutukların topluma kazandırılmaları açısından bu tür sosyal aktivitelerin önemli olduğunu ileterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

  Hükümlüler ise “böyle güzel bir faaliyet yapıldığı için çok mutlu olduklarını, yeniden hayata tutunabilmemiz için yapılan bu faaliyetlerin bizler için çok önemli olduğunu,  yapılan bu etkinlikte emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

  Maçın ardından oyunculara kupa ve başarı belgeleri Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih SOYDOĞAN ve Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Alican KORHAN takdim ettiler.

  Etkinlik hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

   

  Adres

  Kemaliye Mahallesi Atatürk Bulvarı No:1C/1  BOĞAZLIYAN/YOZGAT 

  Telefon

  (0354) 667 31 15 - (0354) 667 31 92

  E-Posta

  abbbogazliyan.ttkacikisaretadalet.gov.tr