Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kurumumuzda Plaket Töreni
  04.12.2023

  Boğazlıyan T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzda cezaevi vaizi olarak görev yapan Selahattin AYDIN’ın Mardinin Savur ilçesine müftü olarak atanması sebebiyle plaket töreni yapıldı.

  Törende kısa bir konuşma yapan Aydın, "yaklaşık 2 yıl burada vaiz olarak görev yaptığım görevimden Mardinin Savur ilçesine müftü olarak naklen atanmam vesilesiyle ayrıldım. Bu güzel görevi beraber ifa etmeye çalıştığımız arkadaşlarımızla helalleşerek vedalaştık. Görev sürem boyunca bu güzel görevi en iyi şekilde ifa etmemiz için bizlere desteğini sunan başta kurum müdürümüz Sayın Abdulkadir ÖZKAN başta olmak üzere tüm idarecilerimiz ile personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

  Plaket takdimi sonrası konuşma yapan kurum müdürü Abdulkadir ÖZKAN: Değerli Hocamıza bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum. Yapmış olduğu hizmetlerden ötürü tüm hükümlü ve tutuklular adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Selehattin AYDIN hocamızın bu kurumda görev yaptığım sürece müftü olarak ataması yapılan ikinci müftü adayı olmasınında ayrı gururunu yaşamaktayım. dedi.

   

  Adres

  Kemaliye Mahallesi Atatürk Bulvarı No:1C/1  BOĞAZLIYAN/YOZGAT 

  Telefon

  (0354) 667 31 15 - (0354) 667 31 92

  E-Posta

  abbbogazliyan.ttkacikisaretadalet.gov.tr